Araç İçi Aksesuar

Aracınızın içinde yer alan kısımlardan hareketle Torpido için oto çakmaklık çoğaltıcı araç sürerken 1 olan çakmak kışını 2 ye çıkartan sürüşünüzü kolaylaştıran üründür. Bununla birlikte inverter ürünü de çakmaklık çoğaltmanın yanı sıra 12 volt'tan 220 volt elektrik alarak ek katkı ve kolaylık sağlayacaktır. Termometre ve dijital saat gibi ürünlerde torpidoda kullanılabilir. Aşınan direksiyonunuz için direksiyon kılıfı sarmalı ve geçmeli modelleriyle koruma sağlarken, direksiyon topuzu ve direksiyon masası gibi ürünlerde seyahatinizi güzelleştirecektir.

Uzun seyahatlerde araç içi su ısıtıcı kahve ve çay keyfinizi güzelleştirirken, çocuklarınızın sıcak su ihtiyaçlarını da giderecektir. Bebek ve çocuklarınız için araba bebek aynası, araç koltuk arkası masa, çoçuk oto koltuk gibi ürünlerde size kolaylık sağlayacaktır. Çocuk ve bebekler için koltuk arkası çantalar, yaz aylarında güneş perdeleri ve oto koltuğu için güneşi engelleyen koltuk koruyucu mükemmel yardımcılardır.

 

Araç İçi Aksesuar ürünleri çok amaçlı ve geniş kullanımlı ürünlerdir. Araç içi bardaklık la ısıttığınız kahve, çayı içerken kullanabilir, araba küllüğü sigaranın aracınızın içini pisletmesini engeller. Elbette pedallarınızın sportif görünümümü unutmayan ArabayaServis, pedal seti ile şıklığı tamamlar. Gece şartlarında iç aydınlatmanızın çok daha parlak ve net olmasını sağlayacak araç içi led aydınlatma ampülleri 9 taksitle ArabayaServis te sunulmaktadır. Pedal Setini tamamlayan vites topuzu ve vites körüğü gibi ürünlerde aynı kategoride kolaylık olması açısında sunulmuştur.

Vazgeçilmez olan cep telefonları ve tablet için araç içi telefon tutucu, tablet tutucu, fm transmitter, telefon şarj, powerbank ve USB çoğaltıcı ve yine torpido alanını daha verimli kullanmanız için kaydırmaz ped ve torpido kutuları bir bütün olarak birbirini tamamlayıcı ürünlerdir.

 

Elbette ArabayaServis araçların güzel kokmasını unutmadı ve oto parfüm, araba kokusu ürünlerinide Araç İçi Aksesuar kategorisinde birlikte sunmaktadır. Bu güzellikle birlikte oto paspas modelleri yüzlerce arabaya uyumluluğu ile alışverişlerde kolaylık sağlamaktadır.

Araç İçi Aksesuar çeşitleri cam filmi, gözlük tutucu, iç dikiz aynası, oto perde gibi daha binlerce ürünü barındırmaktadır. Konfor ürünlerinden olan, sürüşlerde bel ve boyun konforunu düşünerek bel destek yastığı, boyun yastığı,kolçak, oto koltuk minderi çeşitleri çok uygun fiyatlara sitemizde yer almaktadır.

 

Bunca ürünün yanında güvenliği de unutmayarak, emniyet kemeri ve evcil hayvanlarınızın sürüşlerinizde hem konforlu hem temiz olması ve sizin güvenliğinizi tehdit etmemesi açısından köpek ve kediler için çantalar, koltuk örtüleri ürün çeşitleri ile çeşitlendirdik.

Ve son olarak koltuklarınızın temizliği için oto koltuk kılıfı  ve koltuk arkası askılar, koltuk arkası organizer ürünleri Araç İçi Aksesuar kategorisinde, yine koltuk üzerine koyup ta kirlilik oluşturacak ürünler için sunulmaktadır.

 

Areon, Bonform, HomeCare, Linetech, Simoni Racing gibi daha bir çok marka uygun fiyatlar, peşin fiyatına 9 taksitle sitemizde yer almaktadır.