Araba Korna ve Sirenler

Trafikte aracınızda kullandığınız kornanın kuvvetli  sese sahip olması, diğer araçların uyarılarınızı duymasını sağlayacağı için çok önemlidir.

Farklı seslere sahip korna çeşitleri motor kategorisinde korna ve sirenler kısmında yer almaktadır. Çıkardığı seslere göre adlandırılan dit dit korna, çat çat korna, fala fala ve da dat korna çeşitleri,isminde yazılı olan sesi çıkarabilme özelliğine sahiptir.

Otomobil ve farklı araçlarda da kullanabileceğiniz kornalar çok güçlü sese sahiptir, her araca kolayca monte edilebilir.

En iyi havalı korna nerde diye düşünmeyin. En ucuz, kampanyalı ve % 70 indirimli ürün çeşitleri uygun  fiyatlarla ArabayaServis.com’da.

Hem düz, hemde farklı melodilerde çalabilen 8 kademeli korna ve Ferrari sesi çıkaran havalı korna çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kumandalı polis sireni ve mikrofonlu siren çeşitleride aynı kategoride yer alan ürün çeşitlerimizdendir.

Kategorimizde korna ve siren çeşitlerinden  tavsiye edilen  imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  ModaCar,Stebel, Carub  ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan, hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.