Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Milano Şef Cımbızı Maşa Sonsuz Alanda Kullanım 716136

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL263,70Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.   Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : Paslanmaz Çelik

Ölçüler : 30 cm uzunluk x genişlik 0,8 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI :
Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir. Sallama çayı alırken, Barmenler, içkinize buz koyarken, kokteyl hazırlarken, kuyumcular ve sonsuz alanda kullanım !

DAYANIKLI MALZEME : Milano cımbız maşası, pas ve korozyona dayanıklı, toksik olmayan, kaplamasız, yüksek kaliteli gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kalınlaştırılmış mutfak cımbızları çok sağlam, sağlam ve dayanıklıdır.


ERGONOMİK TASARIM: Bu pişirme cımbızı, rahat ergonomik şekle sahiptir. Rahat bir sap kullanarak, hareketlerinizi korumak için uzun pişirme cımbızı. Uç, dokunmak ve hatta basmak için güvenli olacak kadar kördür ve yiyecekleri güvenli bir şekilde tutar, yiyeceklerin kayma ve kayma riskini en aza indirir.

ÇOK AMAÇLI KULLANIMLAR: Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar